آخرین هماهنگی‌ها برای راهپیمایی فردا


*- تصمیم راجع به ادامه یا پایان یافتن تجمع فقط بر عهده رهبران جنبش یا نمایندگان شناخته شده آنان (که آنان را از روی چهره می‌شناسیم) و بر اساس موقعیت اخذ و در محل به همه ابلاغ خواهد شد. در صورت دستگیری رهبران جنبش تجمع تا کناره‌گیری خ.ر از حکومت ادامه خواهد یافت.

*- درگیری با ساندیس خورها فقط در ساعات پایانی و در صورتی که آنان شروع کننده باشند مجاز است. خوشبختانه اخبار خوبی در دست است که آنان به شدت از حمله به تجمع ما منع شده‌اند. به لحاظ اینکه ساندیس خورها پیشتر از لباس مقدس پلیس سوء استفاده کرده‌اند، بنابراین فقط پلیسی برای ما محترم خواهد بود که بی‌طرف بوده و ساندیس خورهای وحشی را دستگیر کند. با سایر کسانی که لباس پلیس یا ضد شورش یا نظامی و مشابه آن پوشیده باشند مانند ساندیس خورها رفتار خواهد شد. سبزها هیچ اسیری نخواهند داد. در صورت اسارت هریک از سبزها، همگی به کمک وی خواهیم رفت. مسئولیت حفظ جان و سلامتی ساندیس خورهای دستگیر کننده بر عهده ما سبزها نیست. چشمشان کور، عقب بایستند. در این مورد خیلی جدی هستیم.

*- هیچ نیازی به نماد سبز و لباس سبز نیست. خبر حضور ما در 25 بهمن در سراسر دنیا پیچیده است. هرکس در روز 25 بهمن در خیابان انقلاب و آزادی باشد رسما سبز است. شما در روز 25 بهمن هیچ نیازی به موبایل خود نخواهید داشت. موبایل خود را به صورت روشن در منزل یا محل کار بگذارید تا بتوانید بعدها ثابت کنید که در خیابان انقلاب نبوده‌اید. حتما یکی دو قوطی کبریت، یک عدد ماسک، لباس گرم و اندکی خوراکی(شکلات، بیسکوئیت،...) همراه داشته باشید. کفش راحت فراموش نشود. اگر قصد دارید پس از بازگشت خانواده، بازهم در خیابان بمانید، رادیو جیبی همراه داشته باشید.

*- از آسیب رساندن جدی به ساندیس خورهای دستگیر شده خودداری کنیم. هر ساندیس خوری در هر لباسی باشد پس از دستگیری لخت مادرزاد شده و مجددا در خیابان رها خواهد شد. فقط خلع سلاح و خلع لباس. به شدت مراقب نفوذی‌ها باشیم. ما قرار نیست بانک‌ها یا ادارات دولتی و (در این مرحله) حتی مراکز نظامی و بسیج را آتش بزنیم. قرار نیست کسی را بکشیم. قرار نیست اموال عمومی را تخریب کنیم. افرادی که چنین می کنند را دستگیر کرده و به پلیس تحویل می‌دهیم.

*- بر خلاف تصور رایج، تسخیر صدا و سیما در جام جم، هیچ نتیجه‌ای ندارد. تصاویر ارسالی از جام جم در محل فرستنده جماران واقع در کوه‌های شمال تهران که مانند دژی تسخیر ناپذیر است به سوی شهر ارسال می‌شود. در صورت اشغال صدا و سیمای جام جم، فرستنده جماران تصاویر ضبط شده خود را راسا و بدون ارتباط با جام جم پخش خواهد کرد. پس، از فکر تسخیر صدا و سیمای جام جم در مراحل اولیه خارج شویم. بر خلاف صدا و سیمای جام جم، فرستنده رادیویی میدان ارگ، کاملا آسیب پذیر بوده و در صورت تسخیر، رادیوی سراسری به دست سبزها خواهد افتاد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر